MENU Zavřít

Tereza Tomášová

Produkce

Narodila se v Hradci a je na to pyšná. S Jirkou a Sárou se seznámili na DAMU, kam se sice dostala až na podruhé, ale za to do nejlepšího ročníku. Studovala Katedru produkce. K tomu, aby mohla vytvářet skvělé věci, potřebuje kolem sebe lidi, na které se může spolehnout a se kterými si rozumí. Ráda dělá divadlo a nejraději nezávislé projekty, protože tam se může realizovat ve všech oblastech.

Podílela se na vzniku inscenací v DISKu, na úspěšném ročníku festivalu ZLOMVAZ, produkčně se angažovala v různých typech projektů jako např. na inscenacích divadelního spolku Masopust, scénických čteních Divadla Letí, festivalu Vyšehrátky, čtyři roky pracovala v Dejvickém divadle, byla na stáži ve spolku Czechdesign a pracovala taky jako produkční pop-up kavárny Mamacoffee. Mimo to, má zkušenosti z filmové produkce jako např. Mall TV nebo Netflix. Půl roku byla na stáži v Budapešti, do které se zamilovala. Maďarsky si umí objednat jedno nebo tři piva.

Nevadí ji, když lidi nevědí, kdo je to produkční, ale začala psát blog Hlavu vzhůru nohama, ze života produkční, aby to bylo lidem jasnější.

Je přátelská, pečlivá, zodpovědná, hlasitě se směje a umí zahrát Imperial March na trubku.

V rámci Ufftenživot

Od května roku 2020 vše.

Kontakt

tomasova.tereza@gmail.com / +420 736 212 667